تبلیغات
اس ام اس های عاشقانه - اس ام اس های عاشقانه (14)

اس ام اس های عاشقانه

اس ام اس های عاشقانه اس ام اس های عاشقانه (14)

عكس و مدل لباس

اس ام اس های عاشقانه (14)

اس ام اس های عاشقانه اس ام اس

اسمتو نمیزارم دریا تا خوش باشی ، نمیزارم خورشید تا غروب کنی ، اسمتو میزارم عمرم تا اگه رفتی منم نباشم .اس ام اس زدم که ازت خداحافظی کنم ، اگه خوبی بدی دیدی حلال کن ، فردا برای همیشه دارم میرم کره ماه که تا ابد دورت بگردم .


هنر شمشیر اینه که یکی رو دوتا میکنه ، هنر عشقو بنازم که دوتارو یکی میکنه .


دوست داشتن را از ماهی بیاموز که بی وقفه بوسه های بی پاسخش را نثار دریا میکند . دلم خیلی واست تنگ شده … .


کی چه گلی دوست داره ؟ نجار : میخک ، دزد : شب بو ، قصاب : گل گاو زبون ، پارچه فروش : اطلسی ، دندون پزشک : مینا و من ... ، من تو رو دوست دارم ، تو زیباترین و نازترین گلی هستی که من دوستش دارم .


تا حالا تونستی آنقدر پاک باشی که با نگاه کردن به کسی که دوستش داری تمام نیازهات برطرف بشه ؟ سنگینی نگاهت آنقدر بوده که طرفی که نگاهش می کنی سرشو بندازه پایین ؟ پاکترین و صادقانه ترین دوستت دارم ها رو با نگاه می توان گفت .


هر وقت توی زندگ به یه در بزرگ که روش یه قفل بود رسیدی ،‌ ناایمید نشو . چون اگه قرار بود باز نشه به جاش یه دیوار میذاشتن .


روزی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد ، آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد ، من بودم و چشمان تو نه آتشی و نه گلی ، چیزی نمی دانم از این دیوانگی و عاشقی .


نمی دانم که بعد از سال های سخت و دشوار ، که بعد از روز های گرم و شیرین ، زمان مردنم آیا در آغوش تو جانم را خدا گیرد ، و یا این آرزو در نطفه می میرد ؟ که می میرد ... .


برای مردن افتادن از هیچ ارتفاعی نیاز نیست ، کافیه از چشمهای تو بیفتم .


مطالب مرتبط: